Online Destek Hattı
 
 


 

 

Yudali İçeriğinde Neler Vardır?

Purified Water: Kimyasallardan arındırılmış, saf su. Saf su, saç kökünüzün güçlenmesi ve dengeli olarak saç gelişimi için hayati önem taşır. Saçlarınızı güçlendirerek, saç çıkarımını destekler.

Alcohol: Saf alkol.

Triethanolamine: Trietanolamin. Nötralize edici ajan olarak sabun, şampuan gibi ürünlerin formülünde yer almaktadır.

Glycerin: Gliserin, Saç güçlendirmekte YU&DALİ'nin diğer bileşenleriyle birlikte saç hücrelerini yeniler ve saç çıkarımını destekler.

Butylene Glycol: Butilen Glikol. Formülde çözücu görevini alır. Kozmetik ürünlerde ve nemlendiricilerde yoğun olarak kullanılmaktadır.

Pyridoxine: Piridoksin bilinen adıyla B6 Vitamini. Cinsel fonksiyon bozuklukları, hormonal dengesizlikler ve depresyon gibi rahatsızlıkların tedavisinde önerilir. Bu vitamin grubu saç çıkarımını destekler.

Panax Ginseng Extract: Panax Ginseng. Uzakdoğu'da mucize bitki adıyla bilinir. Ağır psikolojik rahatsızlıkların tedavisinden iç hastalıklara kadar bir sürü rahatsızlığın tedavisinde kullanılmaktadır. Yenileyici özelliğiyle ölü hücreleri yeniler ve hücre üretimini destekler. Saç çıkarımında mükemmel ve uzun ömürlü bir destektir.

Angelica Polymorpha Sinesis Extract: Melek Otu özü. Sinirleri yatıştırıcı ve ağrı kesici özelliği vardır. Bunun yanışıra mükemmel bir iyileştirici güce sahiptir. Çeşitli rahatsızlıkların tedavisinde ve iyilişme süresinin kısalması için kullanılır. Saç köklerini güçlendirerek, zarar görmüş hücreleri iyileştirir. Bu bölgedeki tahribatları en aza indirerek saç çıkarımını destekler. Saç dökülmesini engelleyerek, saçların kuvvetlenmesini sağlar.