Online Destek Hattı
 
 


 

 

Yudali Kullanımı?

YUDALİ Spreyi saç dökülmesini durdurmak amacıyla en az 2 ay kullanılmalıdır. Kullanıma başlanan ilk 15 gün ile 1 ay arasındaki süre içerisinde saç derisindeki kök hücreler yenilenmeye başlar, Bir kutu yuda pilatory - YUDALİ 3 ayrı tüpten oluşur ve sadece saç derisine uygulanır. 1 tüpün kullanımı ortalama 1 aydır. YUDALİ günde 2 kere ve 12 saat arayla uygulanır. yuda pilatory - YUDALİ spreyin saç derisine ve saç köklerine daha iyi nüfuz etmesi açısından saçınızın temiz olması çok önemlidir. Eğer banyo yapacağınız saatlerle HGF saç çıkarıcı kullanımınız çakışıyorsa banyodan sonra YUDALİ sprey uygulamanızı

tavsiye ederiz. Önemli bir diğer husus saçınızın kuru olmasıdır. Saç deriniz ve saçlarınız kuru olmalı ki yeni YUDALİ'nin saç derinizin hangi kısmına bulaştığını kontrol edebilmelisiniz. Temiz ve kuru saça özellikle dökülmenin olduğu bölgeler başta olmak üzere en az 4 en fazla 7 defa püskürterek kullanın ardından parmaklarınız yardımıyla hafif masaj yaparak saç köklerinizin yeni yuda YUDALİ'yi nüfuz etmesini sağlayın.

Her gün 2 defa yudali - yudali kullanımını 1 ay boyunca tamamladıktan sonra saç döngüsü artık yeni saçlarla değişmiş olur ve dökülme tamamen durur.

2. Tüpü kullanmaya başladığınızda artık ayva tüyleri şeklinde minik ve zayıf bir biçimde saçsız bölgelerde yeni saç oluşumlarını görmeye başlarsınız. Bu süre içinde yapmanız gereken beslenme şeklinize de dikkat etmektir, çünkü saç kökleri kanla, kan ise yediklerinizle beslenir.

2. Tüp henüz bitmeden saç miktarındaki artışı gözlerinizle görebilirsiniz.Saçın yapısı gereği uzaması zaman alır, saç çıkarıcı YUDALİ saç uzatma süresini hızlandırır.

3. tüp YUDALİ spreyi kullanmaya başladığınızda, yeni çıkan ayva tüyü şeklindeki saç tellerinin nasıl canlanıp kalınlaştığını ve saç derisini örtmeye başladığını görebilirsiniz. 3. Tüpün bitişiyle beraber istediğiniz saçlara kavuşmuş olabilirsiniz, yalnız saç dökülmesinin kaç yıldır devam ettiğine ya da kişinin yaşına ve genetik yapısına bağlı olarak bu durum herkeste geçerli denilemez. Eğer elde ettiğiniz artan saç miktarı ve kapanan kellik sizin saç tipiniz için yeterli değilse, yuda pilatory - yudali kullanımına devam etmenizin herhangi bir sakıncası yoktur. Dilediğiniz sonuca ulaştıktan, yeni saçlarınızdan memnun olduktan sonra ise her gün değil 3 günde 1 kez daha sonra haftada 1 kez daha sonra da ayda 1 kez uygulama yaparak saçınızın canlı ve parlak olmasını, dökülme sorununa karşı önlem olmasını sağlayabilirsiniz.